Demirkaya Makina 1994 yılında start verdiği çalışma hayatında, oto ve halı yıkama sektöründeki işleyişi kolaylaştırmaya yönelik makineler üretmeye başlamıştır. Pratik, tasarruflu ve randımanlı makineler imal ederek kısa sürede müşteri portföyünü genişletmiştir.
Günümüzde ise ürettiği makineleri 12 ülkeye ihraç ederek halı ve oto yıkama makinaları sektöründe dünya genelinde adını duyurmuştur.

Hedefimiz Sıfır İş Kazası

Sektörümüzdeki meslektaşlarımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Bu nedenle daha önce olmuş ve olabilecek tüm iş kazalarını özellikle analiz etmekteyiz. Sonucunda ise bu iş kazalarını bertaraf etmeye yönelik markamıza has tekniklerle makinelerimizi yeniden tasarladık.

Firma Sahibi Koray Demirel: Demirkaya Makina markamı kurduğum günden beri ekip arkadaşlarımızla birlikte sürekli daha iyisini yapmaya çalıştık. Makinelerimizden ötürü doğabilecek herhangi bir iş kazası (Personel tarafından yanlış kullanımlar haricinde) şimdiye kadar olmadı. İnsan gücünün oldukça yoğun olarak kullanıldığı halı yıkama sektöründe, “Nasıl olur da insana binen yükü hafifletiriz?” daima bunun araştırması içindeyiz. Markamın irtibat kanalları haricinde bana direk olarak 7/24 WhatsApp üzerinden erişebilirsiniz. Ben firmamın sahibi aynı zamanda hizmetkarıyım ve size yardımcı olmaya hazırım..

Uygunluk Belgelerimiz

ISO Belgelerimiz