Makinalar

Halı Sıkma Durulama Makinası

hali sikma makinasi

Halı sıkma makinelerimiz, bantlı konveyör model halı yıkama makinelerine endeksli olarak ayaklı üretilmiştir. Halı yıkama makinemiz birçok özelliği olan fonksiyonel bir makinedir. Halı yıkama tesisinde en önemli görevi ifa eden halı su tahliye makinesidir. Bir halı sıkma makinesi ne kadar kondisyonlu ve hızlı dönerse halıdaki su miktarı o denli azalır. Mühendislik harikası halı sıkma makinelerimiz merkez kaç kuvveti mantığıyla işleyiş gösterir.

Körüklü Halı Sıkma Makinesi

Kaliteli işçiliği tasarımla buluşturan firmamızın ürettiği halı yıkama makinesinde özel pano mevcuttur. Ana şalter ve start-stop butonları vardır. Halı sıkma makinesi başında beklemenize gerek kalmadan zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Makine içerisine rulo halinde bir halı yerleştirilebilir. Bu işlemi tek bir personel rahatlıkla yapabilir.

Halı Sıkma Makinesi Nasıl Çalışır?

Özel olarak tasarladığımız halı sıkma makinemizin çalışma prensibi merkez kaç sistemidir. Halı sıkma makinemiz halıda bulunan suyu savurarak çalışır. Halı sıkma makinesinde halı ikiye katlanmadan makine içerisine rulo halinde yerleştirilir. Böylece sıkma işlemi sırasında halı sudan tamamen arındırılmış olur. Halıya zarar vermeden yapılan sıkma işlemi halının fazla suyunun çekilmesini sağlar. Halı sıkma makinesiyle fazla duru suyu çekilen halı, pırıl pırıl bir görünüm kazanır. Halı yıkama firmalarının olmazsa olmazları arasında yer alan halı sıkma makineleri firmamız Demirkaya tarafından üstün teknoloji ve birinci sınıf malzemeler kullanılarak üretilmektedir. Halı sıkma makinesi yıkanan halıları mükemmel bir şekilde sıkar, kurutur ve aynı anda da temiz su ile durulama imkanı sunar.

Halı Sıkma Makinesi Özellikleri

Ürün Açıklaması

Halı Sıkma Makinesi (DKM-DRY-38-270 – 2019)

 

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Makine Modeli

DKM-DRY-270

Makine Model Yılı

2020

Makine Tambur Uzunluğu

270cm

Makine Voltajı

380 Volt – 50 Hz

Makine Tambur Çapı

38cm

Motor Gücü

5.5Kwa/7.5 Hp/S

Makine Boyu

340cm

Motor Devri

 1500d / Dakika

Makine Yükseklik

150cm

Denge Sistemi – Havalı Körük

Körüklü

Garanti Süresi

2 Yıl

Elektrik Tüketimi

7.5 Kwa/Saat

Ayak Sistemi – Özel Sehpası

√√

Pano Sistemi (Star – Stop / Zaman Ayarlı)

√√

Alt Kauçuk Takozlar

√√

Makine İç Tamburu – Paslanmaz Krom

√√

Taşıma Ebadı (cm)

340x150x150

Ağırlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir