Makinalar

Halı Çırpma Makinası

hali cirpma makinasi

Halı çırpma ve toz alma makinesi halı yıkama firmalarının olmazsa olmazı bir makinedir. Bu makineden geçirilen halılar tozdan, tüyden, akarlardan ve halıya ait olmayan tüm maddelerden arındırılır. Halı çırpma ve toz alma makinesinde halının zarar görme ihtimali sıfırdır. Demirkaya makina kalitesiyle üretilen çırpma makinesini kaliteli yapan en önemli ayrıntı ise vakum işlemidir. Halı çırpılıp son çıkışı esnasında vakum ile kaba tozu çekilir.

Enerji tasarrufu sağlayan çırpma ve toz alma makineleri, az işçilik sayesinde firmalara kolaylık sağlar. Yıkama öncesi halı çırpma ve toz alma makinesinden geçirilen bir halı %99 oranında pislikten ve kirden arındırılmış olur. %1’lik kısım ise halıya bir şekilde yapışmış/tutunmuş maddelerdir. Halı çırpma makinesi kullanmadan bir halıyı ne kadar yıkarsanız yıkayın tabanına çökmüş olan pisliği arındıramazsınız.

Halı Çırpma Makinesi Özellikleri

Tanım Birim
Makine modeli DKM-DUST-RMV-270
Makine Halı Çırpma Uzunluğu 270cm
Halı Dövücü Tambur Çapı 280mm
Makine Boyu 460cm
Makine Yükseklik 150cm
Makine Eni 180cm
Garanti Süresi 2 Yıl
Taşıma Ebadı (cm) 270x150x180
Makine Voltajı 380 Volt – 50 Hz
Elektrik tüketimi 6.5 Kwa/Saat
Rulo Tarama Fırçası 1 Adet
Ağırlık 800 kg.

Halı Çırpma Makinesi Nasıl Çalışır?

Halı çırpma ve toz alma makinelerinin kullanımı kolaydır. Bir personelle halılar makineye tek tek verilir. Halı yıkama öncesi tozu alınıp çırpılan halılar daha çabuk ve temiz yıkanır.

Halı çırpma ve toz alma makinemiz halıyı tersten döverek dakikada 1000 devir darbe uygulayarak çalışır. Halı çırpma ve toz alma işleminde toplanan tüm atıklar vakum makinesinin torbasında toplanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir