Makinalar

4 Fırçalı Otomatik Halı Yıkama Makinesi

4 fircali otomatik hali yikama makinesi

Demirkaya kalitesi ve mühendislik harikası ile tamamen 2020 yeni nesil üretim olan 4 fırçalı otomatik halı yıkama makinası yenilikçi teknolojiyle donatıldı. Halı yıkama tesisinde işleyişi hızlandırmaya ve bununla birlikte hijyenden ödün vermeyenlerin tercihi olan otomatik halı yıkama makineleri üretim/nakliye/montaj ve satış sonrası destek hiyerarşisiyle işlemektedir.

Özelliklere Hızlı Bakış

Tanım Açıklama
Boyutlar 270/300/150 cm.
Disk fırça sayısı 4
Silindir fırça sayısı 2
Elektrik tüketimi 2 kWh

Tasarım

Arz talep döngüsü ve ülkelerdeki halı kullanımları esas alındığında birden çok farklı genişlikte makine talebi doğmaktadır. Türkiye’de ortalama 270 cm. enindeki 4 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinası kabul görürken, Ortadoğu ülkelerinde ise bu genişlik 4 metreye kadar çıkabilmektedir. Halı yıkama tesisinin hacmine göre ürettiğimiz makinelerimizin farklı ölçülerdeki çeşitleri şu şekildedir.

Tanım Birim
DMK 2.7 En: 270/Uzunluk: 300/Yükseklik: 160 cm
DMK 3.0 En: 300/Uzunluk: 300/Yükseklik: 160 cm
DMK 4.2 En: 300/Uzunluk: 300/Yükseklik: 160 cm

Meydana gelebilecek tüm negatif olumsuzlukları yıllardır yaşayarak tecrübe ettik. Bu doğrultuda tüm halı türlerinin (Altı plastik kaydırmaz halı dahil) halının makine girişinden başlayıp çıkana kadar ki tüm işlemleri sorunsuz bir biçimde gerçekleşmektedir. Uyguladığımız özel teknikler sayesinde halının fırçaya toplanma işlemi son bulmuştur.

Bunun yanı sıra müşterilerinize şeffaf olmanıza dair, makinelerimizin dış görünümü de oldukça ergonomiktir. Talebiniz doğrultusunda led ışık tesisatı ve markanızın adını lazer kesimle işleyebilmekteyiz.

Güvenlik

Makinelerimizin tasarlanmasından sonraki ve en önemli aşama güvenliktir. Personelin makine kullanımı esnasında elektrik, mekanik veya diğer tüm kısımlardan oluşabilecek iş kazaları bertaraf edilmiştir. Kaçak akım rölesi, acil stop düğmeleri ve makine incelenmesi esnasında açıklayabileceğimiz ek güvenlik tedbirleri ile donatılan makinelerimizi mutlaka yakından incelemelisiniz.

Verimlilik

Halı yıkama sektöründe diğer sektörlere nazaran daha uzun çalışılma saatleri olabilmektedir. Genel olarak açıklamak gerekirse, insanlar halılarını ortalama yılda 2 defa yıkatırlar. Bu durumda ise halı yığılması meydana gelir. Peki, yoğunuz! diye iş almayacak mısınız? Yada Demirkaya Makinadan aldığınız 4 fırçalı otomatik halı yıkama makinası ile zamandan kazanıp hızlı bir şekilde hizmet mi sunacaksınız? Bu tamamen sizin tasarrufunuzda.

Yıkama işlemini stabil bir şekilde yapabilmeniz için makinemizin farklı bölgelerinde; Demir, krom, poliüretan ve diğer alaşım/metallere yer verilmiştir. Bundan yıllar sonra bile (bakımını düzgün yaptığınız müddetçe) sağlıklı bir şekilde kullanabilmeniz için oldukça yorucu bir çalışmayı sizler için tamamlayıp 4 fırçalı otomatik halı yıkama makinesini ürettik.

Öte yandan tasarruf konusuna değinecek olursak; Makinemizde boşa dönen fırça asla göremezsiniz. Endüstri 4.0 teknolojisinde yer verilen fotosel sistemi, makinemizin belirli bölgelerinde tasarrufa yönelik sürekli çalışmaktadır.

4 Fırçalı Otomatik Halı Yıkama Makinası Faydaları

Müşterinizin gözünde 100 üzerinden 💯’ü hak edebilmeniz için 4 fırçalı otomatik halı yıkama makinası ile halı yıkamanız gerekmektedir.

Yerde yıkama işleminde halının temizlik seviyesi, insan gücünün yettiği kadarıncadır. Bu sebepten ötürü personeliniz yorulduğunda veya tembel çalıştığında halının hijyen düzeyi durağan veya düşüşe geçecektir. Hiç bir firma kalite eksikliğini yaşamak istemez.

Hijyen ve sanitasyon kuralları gereğince bir halı yer ve duvardan uzak bir biçimde işlem görmeli veya muhafaza edilmelidir. Masa tipi 4 fırçalı otomatik halı yıkama makinası bu durumu ortadan kaldırır ve halıların tesiste sağlıklı bir biçimde ilerlemesini sağlar.

4 Fırçalı Otomatik Halı Yıkama Makinası Fiyatları

4 Fırçalı otomatik halı yıkama makinası fiyatı: 45.000 TL

Gibi bir rakam paylaşmamızın neticesinde kimi zaman iki taraflı olumsuzluklar meydana gelebiliyor. Buna sebepler şunlar: # İthal olarak gelen birtakım makina parçalarından ötürü dolar kurunun değişebilmesi. # Üretim tesisi ile makina alıcısının bulunduğu lokasyon arasındaki nakliye maliyeti. Ve daha birçok etkenden ötürü makina fiyatlarımızı şeffaf bir marka olabilme adına paylaşmayı uygun bulmuyoruz. 4 Fırçalı otomatik halı yıkama makinası fiyatı için bizi hemen arayıp güncel fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir